אודות ERN

פרופיל החברה

בשנת 2001 הוקמה החברה ע"י משפחת נתנזון מארה"ב, בראשותו של איש העסקים רוני נתנזון, מתוך הצורך הגובר למציאת פתרון לבעיית פירעון הצ'קים בישראל.
בינואר 2017 חברת מנורה החזקות רכשה 40% ממניות חברת ERN, וביתרה (60%) מחזיקה משפחת נתנזון.

מנכ"ל החברה שי פרמינגר והחברה מונה כ- 200 עובדים.
מערכות החברה פרוסות בכ- 16,000 בתי עסק, כאשר בשנת 2018 החברה סיפקה שירותי התחייבות לפירעון צ'קים בהיקף של מעל ל- 6 מיליארד ₪.

חברת ERN פיתחה מודל ניהול סיכונים פיננסי, שעל בסיסו היא מאפשרת לבתי העסק לקבל צ'קים מלקוחותיהם ללא חשש שמא הצ'קים לא יכובדו.

הידע והניסיון הרב של החברה ביחד עם מאגרי המידע ומערכות המחשוב המתקדמות מאפשרים לה לבדוק מאות פרמטרים באופן ממוחשב, בתוך שניות וברוב המוחלט של העסקאות ניתנת תשובה אוטומטית ע"י המערכת באופן מיידי, כך שתשלום באמצעות צ'ק שניתן לבית העסק אשר אושר על בסיס מודל ניהול הסיכונים של החברה, הינו מפחית את הסיכון הפיננסי עבור בית העסק בדיוק כמו תשלום בכרטיס אשראי.

צ'ק כאשראי חוץ בנקאי
כ- 44% מהתשלומים בישראל מבוצעים באמצעות צ'קים, כאשר בשנת 2018 סכום הצ'קים עמד על 957 מיליארד ₪, וכ- 118 מיליארד ₪  שולמו בבתי עסק קמעונאיים.
היכולת של הצרכן הסופי לבצע תשלומים בבתי עסק באמצעות צ'קים, יוצרת עבורו מסגרת אשראי חוץ בנקאית ומאפשרת לו להגדיל את יכולת התשלום שלו מעבר למסגרת האשראי שנקבעה לו ע"י הבנק וע"י חברות כרטיסי האשראי. קיימים יתרונות רבים גם לבעלי העסקים במתן אפשרות לצרכן לשלם בצ'קים, בהגדלת מחזור המכירות ע"י הגדלת חוג הלקוחות והעמקת המכירה ללקוחות קיימים.
נתח הצ'קים מסך התשלומים עומד על כ- 18% ובתי העסק בישראל מבינים את החשיבות בקבלת צ'קים כאמצעי תשלום לגיטימי בבתי העסק.

אמצעי התשלום בקמעונאות בישראל

השימוש במזומן מהווה 37% מסך נתח התשלומים בקמעונאות ועומד על 230 מיליארד שח, כרטיסי אשראי מהווים 45% ועומדים על 260 מיליארד שח וצ'קים מהווים 18% עם 110 מיליארד שח.

*נתונים ע"פ בנק ישראל, חברות כרטיסי האשראי ו- ERN

שירותי החברה

שירות צ'ק פלוס

במסגרת השירות החברה מתחייבת לבדיקת צ'קים עבור בתי העסק הנמנים על לקוחותיה. כל צ'ק שנמסר לבית העסק מלקוחותיו נבדק בזמן אמת באמצעות המערכת הטכנולוגית של ERN ובמידה והתחייבנו לפירעון הצ'ק בית העסק יכול לקבלו ללא כל חשש מאי פירעונו. במידה והצ'ק לא יכובד החברה תזכה את חשבון הבנק של בית העסק בסכום הצ'ק. בכך אנו הופכים את הצ'ק לאמצעי תשלום בטוח וחשוב בעסק שלך בדיוק כמו התשלום באמצעות כרטיס אשראי.

שירות מימון פלוס

שירות משלים לשירות הצ'ק פלוס, הכולל הקדמת פירעון לצ'ק ע"י תשלום סכום הצ'ק מראש ע"י החברה כנגד קבלת הצ'ק. שירות זה מאפשר קבלת צ'קים באופן בטוח יותר, תוך הגדלת מחזור המכירות, להרחיב את מעגל הלקוחות המביאים לצמיחת רווחיות בית העסק. שירות זה מהווה פתרון כולל לפעילות הצ'קים החל מאישורה של החברה להתחייבות לפרעון הצ'ק בקופת בית העסק ועד להעברת הכסף לחשבון הבנק שלך.

שירות הו"ק פלוס

שירות חדש ומהפכני מבית ERN, המביא את הקדמה הטכנולוגית ומציע אמצעי תשלום נוסף ! קבלת תשלום בהוראת קבע דיגיטלית בבית העסק שלך !

השירות מקנה ללקוחות בית העסק לבצע עסקאות ללא מגבלות תקרות האשראי המוקצים לו בבנק ו/או בחברות כרטיסי האשראי ובפריסה רחבה ונוחה.

והכל מתבצע בזמן אמת דרך הסלולרי בקליק !

שירות התחייבות לפרעון הלוואות

כחלק משת"פ עסקי עם גופים פיננסיים מובילים במשק מאפשרת ERN סליקת תשלומים, הליך חיתום הלוואות.
היתרון של ERN סליקת תשלומים נמצא בידע הרב שלה ובמאגר המידע אותו צברה עם השנים, ולכן עבורה, החלטה מסוג זה הינה קלה לביצוע. היכולת של הגוף העסקי לתת הלוואות באמצעות החיתום דרך חברת ERN סליקת תשלומים, מאפשר לה להגדיל את כמות הלקוחות שלהם ניתנת ההלוואה וכן את גודל ההלוואה, תוך צמצום הסיכון.

שירות אשראי פלוס

ERN מתחיבת לפירעון החשבוניות שבית העסק ניפק ללקוחותיו כנגד סחורה או שירותים אותם מסר ללקוח. במידה והגיע מועד התשלום על החשבונית ולא התקבל התשלום בגינה, חברת ERN אחראית להעביר לבית העסק את התשלום בגינה.

*כל האמור בהתאם ובכפוף לקבוע בהסכם השירות

היתר עסקה

אישור היתר עסקה

היתר עסקה מימון בקליק

אישור היתר עסקה מימון בקליק

תקנון מבצע - מינון בקליק

מטרתו של תקנון זה הוא להסדיר ולקבוע באופן בלעדי ובכפוף לכל דין את הכללים על פיהם יתנהל "מבצע יעדים 2022 למגרשים וסוכנויות רכב" על ידי החברה ("המבצע").

צרו איתנו קשר

טופס יצירת קשר מהיר שדה חובה מסומנים ב(*)
מעוניין לקבל חומר פרסומי
היי דברו איתי בוואצאפ