הצהרת נגישות

חברת ERN סליקת תשלומים מייחסת חשיבות רבה למתן שירות שווה לכלל ציבור לקוחותיה ובשיפור השירות הניתן ללקוחות עם מוגבלות. אנו משקיעים מאמצים רבים לאפשר ללקוחות עם מוגבלות נגישות מלאה לשירותי החברה ולאתר האינטרנט של החברה.

באתר זה הושקעו מאמצים רבים להנגישו בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 – " קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט"  לרמה AA. תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת  – Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. כמו כן, אנו נמצאים בעיצומו של תהליך הנגשת מסמכי האתר. הנגשת המסמכים מתבצעת בהתאם לדרישות התקנות בכפוף לפטור הניתנים ע"י המחוקק. במידה ונתקלתם בקובץ שאינו נגיש, והנכם זקוקים לפורמט מונגש, אנא פנו אל רכזת הנגישות ונעבירו בהקדם בגרסה נגישה.

אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות.

אמצעי הנגישות באתר

 • תקינה– האתר נתמך ע"י הדפדפנים נפוצים, בגרסתם העדכנית ביותר.
 • הגדלת התצוגה באתר –  גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע"י לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl"" ו "+" (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים האלו תגדיל את התצוגה ב-10%. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים Ctrl"" ו "-" (קונטרול ומינוס).
 • הפעלת האתר באמצעות מקלדת – גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tabתעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן.
 • תמיכה בטכנולוגיות מסייעות- אתר זה הינו אתר נגיש המותאם לצפייה גם לאנשים עם מוגבלות ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך. כדי לוודא את נגישות תוכן האתר, האתר נבדק  בתוכנת קרא מסך NVDA
 • כפתור נגישות – באתר הוטמע כפתור נגישות הנמצא בחלקו הימני העליון של האתר. הכפתור מאפשר תאימות של אתר האינטרנט לתקני הנגישות. לחיצה על כפתור הנגישות פותחת תפריט המאפשר בחירת התאמות לפי הצורך כגון:
  • הגדלת התצוגה באתר – גולשים המתקשים בראייה ומעניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים להגדיל את הכיתוב על ידי כפתור הגדלת/ הקטנת אותיות הנמצאים בראש האתר בצד ימין למעלה
  • האתר תוכנן תוך התאמות צבעים וניגודיות עבור בעלי ליקויי ראיה. עם זאת ניתן להשתמש בתוסף הנגישות על מנת לשנות ניגודיות
  • קו תחתון לקישורים – ניתן לסמן את כל הקישורים באתר בקו תחתון
  • פונט קריא – ניתן לשנות את סוג הפונט
 • האתר נבנה תוך שימוש בתגיות html5 כדוגמת section,article ו nav

 

רכזת נגישות

אם בכל זאת נתקלת בקושי לגלוש באתר או יש לך הערה בנושא , ניתן ליצור קשר עם רכזת הנגישות  הגברת מיטל גירון במייל negishut@ern.co.il, מספר טלפון – 039534213 או בטופס צור קשר.

פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 3.1.2018

היי דברו איתי בוואצאפ